Hakkımızda

Artıfarma Akademi, başta sağlık ve ilaç sektörü olmak üzere iş hayatının gelişen ve değişen tüm alanlarına ortaya çıkan bilgi ve öğrenim ihtiyacını karşılamak için faaliyet gösteren bir eğitim kurumudur. Eğitmen kadromuz, alanlarında uzman ve nitelikli çalışmaları olan eczacılar, doktorlar, danışmanlar, finansçılar, hukukçular ve yazarlardan oluşan güçlü bir kadrodur. Bu kadroyla Artıfarma Akademi, sağlık ve ilaç sektörünün yanı sıra kamu ve özel kuruluşların eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya dönük hizmetler sunduğu gibi, kişisel gelişim kurslarıyla bireysel katılımcıların da eğitim ve kendini geliştirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 
Eczacılarla ve eczane teknisyenleriyle yaptığımız eğitimler, eczane danışmanlıklarımız, ilaç firmaları ve doktorlarla yaptığımız seminerler, kişisel gelişim kurslarımız ve kongre ve sempozyum organizasyonlarımızla katılımcılarımızın etkinlik kalitelerini arttıracak özellikli çözümler sunuyoruz. Bu çerçevede özel yayınlar hazırlıyor ve bunları kitaplar ve dergiler aracılığıyla sektör çalışanlarına ve bireysel katılımcılara ulaştırıyoruz. Hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alan eğitim politikamız, etik değerlere verdiğimiz önem ve yaptığımız yayınlarla Artıfarma Akademi, kurulduğu günden bugüne hızla büyümeye devam etmektedir.
 
Bilgiyi yalnızca aktaran değil, aynı zamanda üreten, bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, ekip çalışmasına önem veren ve bu özellikleriyle farklılık yaratan yüksek donanımlı eğitmen kadromuz, en yüksek teknik donanımlarla hazırladıkları eğitim içerikleriyle bilginin üretkenliğini arttırıp bilimsel gelişmelere katkı sağlarken, iş hayatındaki en önemli sorunların bilgi ve deneyim eksikliğinden kaynaklandığı gerçeğinden hareketle kuramsal bilgiyi en iyi şekilde pratik bilgiye dönüştürmeyi ve iş hayatında verimliliği arttırmayı amaçlamaktadır. Hedefimiz, insanlığa en büyük hizmetleri sunan bir eğitim kurumu olmaktır.
 

Artıfarma Akademi’nin eğitim faaliyetleri, beş alan üzerinde şekillenmektedir; eczane eğitimleri, eczacı teknisyenleri eğitimleri, doktorlar için eğitimler, kurumsal eğitimler ve kişisel gelişim kursları. Danışmanlık hizmetlerimiz ise eczane danışmanlıkları ve sektörel danışmanlıklar olmak üzere iki alanda şekillenmektedir.